Instalacje elektryczne: << Powrót

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy pełen zakres usług elektrycznych.

Wykonujemy:

- instalacje elektryczne,
- instalacje elektryczne inteligentne,
- instalacje przeciwoblodzeniowe,
- instalacje odgromowe,
- instalacje alarmowe,
- instalacje telewizyjne, monitoringu, telewizji przemysłowej
- instalacje domofonowe jedno- i wielorodzinne,
- oświetlenie budynków, wnętrz, ogrodów,
- montaż lamp i osprzętu elektrycznego,
- montaż automatyki bramowej – napędy, szlabany
- instalacje zwiększenia zasięgu sieci komórkowych (Repeater GSM),
- instalacje Internetu LTE

Zapewniając najwyższą jakość usług, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowość usług z branży elektrycznej. Dla Państwa oznacza to wygodę i konieczność ustalania wszystkich szczegółów dotyczących elektryki i oświetlenia z jednym wykonawcą – z Nami.

Każda instalacja dopasowana jest do indywidualnych upodobań i potrzeb Klienta, który będzie ją użytkował przez wiele lat. Pod tym względem staramy się pomóc w doborze rozwiązań najlepiej pasujących do konkretnej sytuacji.

Wszystkie niezbędne artykuły, elektryczne, oświetleniowe, wykończeniowe, potrzebne do wykonania i zakończenia instalacji elektrycznej można zakupić w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.
Pomagamy w montażu oraz doradzamy przy wyborze osprzętu elektrycznego, oświetlenia, oraz sprzętu TV-SAT.

Jako osprzęt elektryczny polecamy wysokiej klasy włączniki i gniazda serii Logus:
www.efapel.com.pl
www.efapel.com.pl/lokalizator

Przeprowadzamy również remonty i modernizacje istniejących instalacji, także przy pomocy instalacji bezprzewodowych, przy których nie ma konieczności kucia ścian. Sterowanie drogą radiową odbiorników energii znacznie poszerza możliwości wykorzystania istniejącej już instalacji.
Po zakończeniu prac przekazywana jest pełna dokumentacja wraz z wykonanymi pomiarami. Służymy również pomocą przy załatwianiu formalności w zakładzie energetycznym.

Wykonujemy także:
- instalacje w obiektach przemysłowych, biurowych, rolniczych oraz usługowych,
- wymianę oświetlenia na halach przemysłowych,
- przyłącza elektryczne,
- linie kablowe Nn
- oświetlenia ulic, parków, placów i parkingów
- remonty i przebudowy instalacji.

Instalacje elektryczne budynków

Wykonując instalacje elektryczne, bierzemy pod uwagę tak samo bezpieczeństwo użytkowników jak i Ich wygodę w późniejszym użytkowaniu danej instalacji.
W nowych instalacjach należy odpowiednio dobrać materiały elektryczne do intensywności użytkowania instalacji oraz wielkości pobieranej energii. Aby odpowiednio zabezpieczyć zarówno użytkowników jak i samą instalację trzeba dobrać odpowiednią ilość i rodzaj wyłączników nadmiarowych (eSy), wyłączników różnicowo-prądowych oraz ochronników przeciwprzepięciowych. Do tego trzeba tak dobrać sterowanie i osprzęt aby wszystko działało przez długie lata.
Nasza firma zapewnia doradztwo w pełnym zakresie oraz wykonawstwo na najwyższym poziomie.

Instalacje przeciwoblodzeniowe

Instalacje przeciwoblodzeniowe wykonywane przez Naszą firmę, służą nie tylko wygodzie ich użytkowników, ale także poprawie bezpieczeństwa oraz w dłuższej perspektywie oszczędnościom energii elektrycznej. Wykorzystujemy przewody i materiały renomowanych producentów, takich jak Luxbud czy Devi.
Poprzez wykorzystanie odpowiednich sterowników zapewniamy, że system będzie działać tylko w wypadku przekroczenia ustawionej temperatury oraz stwierdzenia opadów przez czujniki wilgotności. Przewody ułożone w rynnach zabezpieczają przed tworzeniem się sopli lodu na budynkach, które mogą zagrażać znajdującym się pod spodem ludzi.
Oszczędności uzyskuje się poprzez wyeliminowanie konieczności korzystania z ręcznego odkuwania lodu, przy którym może dojść do uszkodzeń pokrycia dachów oraz fasad budynków.

Oświetlenie budynków

Zajmujemy się profesjonalnym oświetleniem budynków, budowli oraz terenów zewnętrznych. W dzisiejszych czasach można wyróżnić się z monotonii życia codziennego nie tylko poprzez wyszukaną architekturę, ale także poprzez odpowiednie podkreślenie niektórych elementów światłem. Dzięki wykorzystaniu technologii LED takie oświetlenie może być idealnie dopasowane do typu obiektu, ale także energooszczędne.
W przypadku wnętrz (domki, rezydencje, mieszkania, biura) możemy zapewnić nie tylko profesjonalny montaż i uruchomienie oświetlenia LED, ale także wykonać od podstaw niezbędne zabudowy w technologii lekkiej (płyty G-K).

Instalacje alarmowe

Aby chronić wszystko co najcenniejsze, potrzebują Państwo niezawodnego i sprawdzonego systemu alarmowego, dopasowanego do konkretnych potrzeb. Montujemy systemy alarmowe sprawdzonych firm (Satel, DSC, Risco), które mogą współpracować z innymi systemami w budynku (oświetlenie) w tym także z systemem inteligentnego budynku. Nowoczesne dotykowe klawiatury (manipulatory) idealnie wpasowują się do każdego wnętrza.

Nasze systemy alarmowe mogą być wyposażone np. w:
- detektory wilgoci i w chwili zalania odciąć za pomocą elektrozaworów dopływ wody do budynku
- moduły GSM pozwalające na dwukierunkową komunikację i zarówno powiadamianie o włamaniu ale także pozwalające poprzez sms otworzyć np. bramę garażową.

Instalacje TV, monitoringu i telewizji przemysłowej

Dostęp do telewizji oraz Internetu jest dzisiaj czymś zupełnie normalnym. Poprzez dobór i montaż odpowiednich urządzeń oraz systemów dopasowanych do potrzeb Klienta zapewniamy niezakłócony dostęp do satelity czy cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.
Wykonujemy także profesjonalne systemy telewizyjne w blokach, pensjonatach, hotelach, szpitalach, itp. z możliwością podłączenia kilkudziesięciu użytkowników.
Instalacje monitoringu wykonujemy zarówno dla firm (wewnętrzne, kontroli pracowników, zewnętrzne) jak i osób prywatnych ( domki i rezydencje). Monitoring daje poczucie bezpieczeństwa oraz skutecznie odstrasza osoby niepowołane przed wykonaniem "czynu zabronionego".
Dzięki wykorzystaniu materiałów i urządzeń wysokiej klasy jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów.

Wybrani Klienci:

Makrum S.A.
Bank Spółdzielczy w Koronowie
Blue System Sp. z o.o.
Unidom s.c.
Dzwonnik gaz
RollsRoyce Marine
ElektroSpark
EuronaTrade Sp. z o.o.
Alfa Elektro
Stalex
Autos
Stanley FS

Masz więcej pytań?

Skontaktuj sie z nami:

PPHU Fastel Jacek Czarnecki
Na Wzgórzu 40A
85-327 Bydgoszcz
Tel: 509 285 175