Inteligentny budynek << Powrót

Chcąc zapewnić kompleksową oraz nowoczesną usługę elektryczną, wykonujemy dające dużą swobodę użytkowania instalacje inteligentne.

Opisując najprościej można powiedzieć, że instalacja taka łączy w sobie wszystkie instalacje w domu, mieszkaniu, biurze (zasilanie, ogrzewanie, cwu, alarm, monitoring, oświetlenie, podlewanie ogrodu, rolety, itd.) oraz daje możliwość kontrolowania i sterowania tymi instalacjami poprzez jeden zintegrowany system zarządzający (dostępny także przez Internet i telefon).

Wykonujemy instalacje oparte na systemie KNX/EIB lub w systemie bezprzewodowym xComfort ( www.xcomfort.pl ).

Zapewniamy pełne wsparcie zarówno podczas projektowania systemu, jego wykonywania oraz podczas późniejszego użytkowania. Posiadamy wiedzę i umiejętności aby Państwa instalacja służyła niezakłócenie przez wiele lat.

Połączenie:
- instalacji elektrycznej oświetleniowej i gniazd,
- ogrzewania,
- instalacji alarmowej i monitoringu,
- sterowania rolet, markiz i żaluzji,
- sprzętu RTV i AUDIO
- podlewania ogrodu
oraz innych (np. centralnego odkurzacza, ogrzewanie podjazdów i rynien) daje niezliczone możliwości sterowania poszczególnymi systemami tak osobno jak i razem.

Sterowanie oraz tworzenie scen pozwala jednym przyciskiem przyciemnić światła, opuścić rolety oraz załączyć alarm w ustawionej strefie. W nocy dzięki czujnikom ruchu nie trzeba będzie szukać włączników, a światło będzie przyciemnione.

Inteligentna instalacja oszczędza pieniądze – na oświetleniu i ogrzewaniu, daje się modyfikować w dowolnym czasie, oraz zwiększa poczucie bezpieczeństwa Właścicieli.

Zapraszamy do kontaktu zarówno Klientów Indywidualnych jak i Deweloperów. Instalacje wykonujemy w domach, rezydencjach, mieszkaniach, biurach, hotelach, pensjonatach, przychodniach, instytucjach państwowych i innych.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj sie z nami:

PPHU Fastel Jacek Czarnecki
Na Wzgórzu 40A
85-327 Bydgoszcz
Tel: 509 285 175